EXEX

Náš tým

Mgr. Mgr. Bc. David Kovařík

David je zkušený pedagog, sportovec a instruktor řady outdoorových disciplín. Kromě pořádání dlouhé řady školních, oddílových i firemních akcí a kurzů má na svém kontě řadu hodnotných sportovních výkonů, zejména v lezeckých a vysokohorských oblastech. Je držitelem řady certifikátů Českého horolezeckého svazu a Ministerstva školství pro řadu disciplín a má rozsáhlé zkušenosti s pobytem i v extrémních podmínkách. David je mj. certifikovaným horským průvodce a instruktorem skalního lezení. Více o Davidovi naleznete zde. 

PaedDr. Oto Louka, CSc.

Ota je řadu let skvělým vysokoškolským pedagogem, sportovcem a učitelem (instruktorem, lektorem) řady outdoorových disciplín. Je držitel mnoha profesionálních licencí. Ve své pedagogické činnosti se věnuje hlavně problematice pohybových aktivit v přírodě. Zúčastnil se řady mezinárodních expedic do velehor. Má několik expedic i na osmitisícové vrcholy jako Mt. Everest a Čo Oju kde stanul v roce 1995. Zorganizoval velkou řadu náročných kurzů v zimních horách a velehorách. Více o Otovi naleznete zde

Bc. Jan Unger

Úspěšně vystudoval Univerzitu J. E. P. v Ústí nad Labem  obor Aktivity v přírodě. Držitel mnoha instruktorských licencí (Instruktor skalního lezení, Instruktor letního sportovně – turistického kurzu, Instruktor školního lyžování…). Spolupořadatel mnoha outdoorových kurzů.

Ing. Tomáš Mikulenka

Dlouholetý výborný horolezec, sportovec. Vystudoval Univerzitu J. E. P. v Ústí nad Labem. Zdolal mnoho vrcholů v horách. Instruktor horské turistiky. Člověk s velkým srdcem a obrovskou trpělivostí, budete v nejlepších rukou.

Mgr. Pavel Čapoun

Úspěšně vystudoval Univerzitu J. E. P. v Ústí nad Labem  obor Tělesná výchova a sport. Držitel mnoha fitness licencí. Spolupořadatel mnoha outdoorových kurzů. Veškeré kurzy dělá dobrovolně, protože ho to baví.

Ing. Vladimír Fárek, Ph.D.

Vystudovaný geograf Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Sportovní střelec, absolvent kurzů taktické střelby. Specializuje se na topografii a kartografii, tradiční bushcraft, survival, outdoorové vybavení a první pomoc.