Programy a kurzy
V naší nabídce je celá řada programů, kurzů a aktivit, které lze libovolně kombinovat či doplňovat dle Vašich požadavků a zadání pro maximalizaci cíle. Na první pohled se může zdát, že se jedná pouze o dobrodružné povyražení. Opak je však pravdou. Naše programy jsou speciálně tvořeny na základě teoretických poznatků a zkušeností s jasným definovaným cílem. Dokážete si, že je zvládnutelné vše o čem jste se dříve domnívali, že je nereálné. Posílíte své sebevědomí a sebedůvěru. Zažijete nevšední okamžiky vzrušení a zábavy. Utužíte vazby uvnitř kolektivu a poznáte své kolegy a přátele jinak než dosud. Naučíte se překonávat stres a zvládat vypjaté situace a to vše v časové tísni!! Budete se muset rozhodovat rychle na základě analytické úvahy a rychlého zpracování poznatků od kolegů. Ve hře najdete paralely s běžným životem. Dřívější problémy Vám po našem kurzu přijdou malicherné. Můžete nechat projevit své vůdčí schopnosti, kreativitu, flexibilnost, rozhodnost. Návrh programu i s informací o ceně Vám zašleme rádi i jako nezávaznou nabídku. Na programech kurzů s námi spolupracují zkušení lektoři a psycholog, kteří zajistí motivační cíle a zpětnou vazbu včetně dokumentace a podkladů
( DVD, CD-R ). Při všech aktivitách je upřednostňována bezpečnost klientů před maximálním prožitkem, ale i tak Vám můžeme slíbit, že to co prožijete s námi jste dosud nezažili.
K většině aktivit zajišťujeme potřebné vybavení a výzbroj a pojištění.
Programy mohou být doplněny i o aktivity z naší standardní nabídky.
Jako doplňkové programy pro dovolenou, volný čas, školení zajistíme i čistě relaxační aktivity jako třeba: Tenis, výlety, sauna, squash, jízda na koních, golf, opékání selete…..
Po skončení kurzu požádáme formou jednoduchého formuláře o zpětnou vazbu i my Vás.

     Všechny kurzy mají tyto fáze:
  V seznamovací části se poznáte zábavnou formou
(nejmodernějšími sociálními hrami) blíže s naší
společností, instruktory a hlavně mezi sebou.
Za pár desítek minut o sobě budete vědět více než za předchozí měsíce
  V hlavní stěžejní části budete plnit náročné úkoly
v rozličném prostředí. Jistě nastanou vypjaté situace. Vše
bude záležet na Vás a Vaší spolupráci s kolektivem i když má
samozřejmě poslední slovo vždy instruktor.
  Závěrečná část bude jistě obsahovat zhodnocení akce,
předání certifikátů a zpětnou vazbu. Před závěrečnou částí
můžete absolvovat i psychologické testy - zjištění schopností
(IQ), struktury osobnosti, hodnocení manažerských
předpokladů apod. Popřípadě kompletní diagnostiku
osobnosti.
   
  Příklady kurzů - Podrobnou nabídku Vám rádi zašleme na základě poptávky vč. golfu, MTB atp.
 
 Cesta do středu země - jeskyně
 
Tento program dá vyniknout v hlavní části především Vaší nápaditosti, obratnosti, ale hlavně sebeovládání a odolnosti vůči stresu. Podniknete náročnou cestu pod zem, kde budete muset navíc plnit složité úkoly. Nejedná se o procházku podzemním tunelem, ale o náročné pátrání v jeskyním bludišti plném šachet a chodeb. V celém programu je dbáno na maximální bezpečnost klientů. Důslednost při plnění pokynů instruktorů je podmínkou!! Program je umístěn do překrásné přírody Česko Saského Švýcarska a může být doplněn i o další aktivity dle velikosti skupiny atd.
 
Náročnost:
Fyzická
-
vysoká
Psychická
-
vysoká
 
 
Specifikace: Teambuilding+diagnostický
 
Podmínky: Tento kurz poskytujeme celoročně. Minimální počet účastníků je 8. Potřebné vybavení je součástí služby. Cenovou nabídku Vám rádi vytvoříme na základě konkrétních požadavků .
 
 
 
 Tajuplný ostrov - jachting na moři, regata, mořský survival
 
Chcete prožít pocity, které zažívali dávní mořeplavci a objevitelé? Chcete strávit noc na pustém ostrově a pokusit se najít poklad? Slaňovat z pevniny do moře či na loď? Skákat z útesů? Přežít s minimální zásobou potravin a minimálním vybavením? Získat základní informace o jachtingu? Jistě dokážete všechny situace, úkoly a nástrahy zvládnout přes to, že se to z počátku může zdát nemožné. Při tomto kurzu nebudete překonávat pouze nástrahy počasí a náročné úkoly, ale budete se muset vyrovnat i s faktem, že jste izolováni od světa pouze s malinkou skupinkou lidí. S touto skupinkou budete muset žít na velmi malém prostoru a společně táhnout za jeden provaz. Tento krátký časový úsek se Vám jistě vryje navždy do paměti a možná upravíte i svůj hodnotový systém. Jistě se přesvědčíte o tom, že člověk může překonat téměř cokoliv má-li vůli a dokáže-li se ovládat. Při tomto programu je nutné dodržovat přesně pokyny instruktorů a naprosto se podřídit nastaveným pravidlům. Náročnost kurzu lze uzpůsobit požadavkům zadavatele. Výstupem může být profil sociálního chování skupiny a psychologický profil jednotlivých osobností. ( třeba..)
 
Náročnost:
Fyzická
-
nízká
Psychická
-
střední až vysoká
 
 
Specifikace: Diagnostický survival, za jistých podmínek relaxační či teambuilding
 
Podmínky: Tento kurz poskytujeme od dubna do října. Minimální počet účastníků 4. Cenovou nabídku Vám rádi vytvoříme na základě konkrétních požadavků .
 
 
 
 Objevování země
 
Tento teambuldingový kurz má v hlavní části plnění náročných cílů především v přírodě, na skalách a ve vzduchu. Zažijete plno nevšedních zážitků a pocitů při plnění úkolů za propracované spolupráce v týmu. Úspěšní budete pouze tehdy, překonáte-li skalní věž, slaníte, zvládnete pohyb po lanových lávkách - což jsou pouze prostředky pro splnění zadaných náročných úkolů. Prioritou zde musí být týmová spolupráce, vhodný výběr adeptů, rychlý a hlavně správný úsudek. Tento kurz může mít i indoor variantu pro případ nepříznivého počasí i když je dle našeho názoru déšť ta nejmenší překážka ze všech možných. Pro tento kurz doporučujeme naši domovskou lokalitu Labských pískovců.
 
Náročnost:
Fyzická
-
nízká
Psychická
-
nízká až střední
 
 
Specifikace: Teambuilding+diagnostický
 
Podmínky: Tento kurz poskytujeme celoročně. Minimální počet účastníků je 8.
Potřebné vybavení je součástí služby. Cenovou nabídku Vám rádi vytvoříme na základě konkrétních požadavků .
 
 
 
 Slavní dobyvatelé
 
Tento kurz je velmi dobrodružným letním či zimním survivalem. Evokuje pocity a prožitky dávných objevitelů. Myslíte že je náročné žít v otevřené přírodě ? Spát venku a to třeba i na sněhu? Využívat minimum nástrojů a vybavení, pohybovat se neslyšně lesem a po skalách a přitom plnit náročné úkoly? Budete čelit nájezdům a přepadům domorodců či cizáckým útočníkům před kterými musíte uhájit to nejcennější - potraviny, vodu a své týmové druhy. Při tomto kurzu si vyzkoušíte svoji psychickou a fyzickou odolnost. Zvednete své sebevědomí, uvědomíte si co je opravdu podstatné a jistě se vrátíte do dětských let. Program může být upraven i tak, aby byl vhodný i pro děti. Tento kurz pořádáme v oblasti Labských pískovců, nebo Česko Saském Švýcarsku, nebo využíváme ADRENALIN PARK našeho obchodního partnera.
 
Náročnost:
Fyzická
-
nízká
Psychická
-
střední
 
 
Specifikace: Teambuilding + diagnostický, za jistých podmínek i relaxační
 
Podmínky: Tento kurz poskytujeme celoročně. Minimální počet účastníků je 8.
Pro tento kurz je nutné mít základní vybavení pro pohyb v přírodě či táboření. Část vybavení je součástí služby. Cenovou nabídku Vám rádi vytvoříme na základě konkrétních požadavků .
 
 
 
 Patnáctiletý kapitán aneb Lipenská fregata
 
Bylo Vaším snem řídit loď pod napnutými plachtami? Ujíždět flotile pirátů? My Vám to umožníme. Můžete zažít námořní bitvu či závod až 10-ti katamaránů se čtyřčlennou posádkou popřípadě plachetnic s naším kapitánem. Váš úspěch záleží na výběru lodi, kapitána, přesném plnění úkolů a pokynů velitele lodi. Tento program je spíše zábavou při které se ukáže spolupráce v týmu, vyniknou vůdčí typy a silné osobnosti. Podstatná jsou i rychlá a hlavně správná rozhodnutí. Tento program může být i jednodenní a lze jej upravit i pro děti. Kurz poskytujeme na Lipenské přehradě. Lze jej uskutečnit i jako součást vícedenního kurzu Tajůplný ostrov v zahraničí na moři.
 
Náročnost:
Fyzická
-
nízká
Psychická
-
nízká
 
 
Specifikace: Teambuilding, diagnostický, relaxační
 
Podmínky: Tento kurz poskytujeme od května do října. Minimální počet účastníků je 8.
Potřebné vybavení je součástí služby. Cenovou nabídku Vám rádi vytvoříme na základě konkrétních požadavků .
 
 
  Lokality
Naše aktivity jsou směrovány převážně do překrásné přírody Labských pískovců a Česko Saského Švýcarska. Naše kontaktní centrum v obci Tisá je 20 minut cesty autem z Ústí nad Labem, Teplic či Děčína a hodinu a půl cesty z Prahy a to převážně po dálnici. Závody na plachetnicích poskytujeme na Lipenské přehradě, nebo Jaderském či Středozemním moři - stejně jako mořský survival či team building, včetně pobytů na opuštěných ostrovech. V případě požadavku Vás vybavíme mapkami a údaji o místních reáliích.
   
  Ubytování
Rádi Vám zprostředkujeme ubytování v hotelu uprostřed překrásné přírody se vším zázemím. Pokud jste méně nároční zajistíme i jiné ubytování, které splní požadavky Vámi navrženého programu či kurzu. Pro individuální, relaxační a jiné pobyty jsme schopni zajistit i ubytování v soukromí či malých penzionech. Cena za ubytování a stravu může být či nemusí součástí cenové nabídky i faktury a kopíruje cenu poskytovatele.
   
    Platby a storno poplatky
Za většinu programů a kurzů fakturujeme po obdržení závazné objednávky zálohu ve výši minimálně 50% z celkové ceny. Po skončení kurzu je neprodleně fakturován doplatek do plné výše ceny. Splatnost je vždy max. 10 dní. V případě nedodržení platebních podmínek si vyhrazujeme právo odstoupení od kontraktu.
Storno poplatky jsou při odstoupení od kontraktu v době více jak 30 dní před akcí 25% z ceny zálohy. Při odstoupení od kontraktu v době 14-30 dní před akcí 50 % ze zálohy. Při odstoupení od akce v době kratší než 14 před počátkem akce je výše storno poplatku 100% ceny zálohy.

Copy right Radim Bzura - všechna práva vyhrazena

Ububytování Tisá Tisá Ubytování Hotel Ostrov Stará Pekárna Hotel Camelot
Ubytování Ostrov Ubytování Rájec Penzion Tisá Tisá Penzion Hotel Tisá
Hotel Ostrov Nakovárně Na kovárně Tisá Refugio Tisá
Labské pískovce Ubytování Labské pískovce České švýcarsko českosaské švýcarsko ubytování českosaské švýcarsko
České švýcarsko ubytování ubytování Labské pískovce ubytování české švýcarsko české švýcarsko ubytování  
Tisá Tisá lock it marmot Tisá
http://ceskosaske-svycarsko.eu extreme experinece http://www.ceskosaske-svycarsko.cz http://www.ceskosaske-svycarsko.cz Tisá
horolezecké kurzy horolezectví tisá teambuilding Letní škola Lipnice česká cesta
Ububytování Tisá Tisá Ubytování Hotel Ostrov Hotel Camelot
Ubytování Ostrov Ubytování Rájec Penzion Tisá Tisá Penzion Hotel Tisá
Hotel Ostrov Nakovárně Na kovárně Tisá Refugio Tisá
Labské pískovce Ubytování Labské pískovce České švýcarsko českosaské švýcarsko ubytování českosaské švýcarsko
České švýcarsko ubytování ubytování Labské pískovce ubytování české švýcarsko české švýcarsko uybtování  
Tisá kurzy horolezectví lock it marmot Tisá
http://ceskosaske-svycarsko.eu kurzy horolezectví http://www.ceskosaske-svycarsko.cz http://www.ceskosaske-svycarsko.cz Tisá
horolezecké kurzy horolezectví tisá teambuilding Letní škola Lipnice česká cesta
class="style1">ubytování Tisá Tisá Ubytování Hotel Ostrov Stará Pekárna Hotel Camelot
Ubytování Ostrov Ubytování Rájec Penzion Tisá Tisá Penzion Hotel Tisá
Hotel Ostrov Nakovárně Na kovárně Tisá Refugio Tisá
Labské pískovce Ubytování Labské pískovce České švýcarsko českosaské švýcarsko ubytování českosaské švýcarsko
České švýcarsko ubytování ubytování Labské pískovce ubytování české švýcarsko české švýcarsko ubytování  
Kurzy horolezectví horolzecké kurzy lock it marmot Tisá
http://ceskosaske-svycarsko.eu www.tisa.cz http://www.ceskosaske-svycarsko.cz http://www.ceskosaske-svycarsko.cz Tisá
horolezecké kurzy horolezectví tisá teambuilding Letní škola Lipnice česká cesta
kurzy horolezectví horokurzy teambuilding horolzectví adventura
Milan Týce horoškola sever horolezecká škola sever české švýcarsko ubytování v Tisé
Hot rock hot rock hot rock hot rock hotrock
Milan Týce horoškola sever horolezecká škola sever české švýcarsko ubytování v Tisé

 

team buildingové kurzy
diagnostické kurzy
relaxační programy a pobyty
survival a outdoor kurzy ve skalách, pod zemí, na moři, kruzy golfu, MTB, běh na lyžích...
doplňkové programy pro volný čas, dovolenou, prezentace a školení ( golf, MTB, běžky)