Programy a kurzy
V naší nabídce je celá řada programů, kurzů a aktivit, které lze libovolně kombinovat či doplňovat dle Vašich požadavků a zadání pro maximalizaci cíle. Na první pohled se může zdát, že se jedná pouze o dobrodružné povyražení. Opak je však pravdou. Naše programy jsou speciálně tvořeny na základě teoretických poznatků a zkušeností s jasným definovaným cílem. Dokážete si, že je zvládnutelné vše o čem jste se dříve domnívali, že je nereálné. Posílíte své sebevědomí a sebedůvěru. Zažijete nevšední okamžiky vzrušení a zábavy. Utužíte vazby uvnitř kolektivu a poznáte své kolegy a přátele jinak než dosud. Naučíte se překonávat stres a zvládat vypjaté situace a to vše v časové tísni!! Budete se muset rozhodovat rychle na základě analytické úvahy a rychlého zpracování poznatků od kolegů. Ve hře najdete paralely s běžným životem. Dřívější problémy Vám po našem kurzu přijdou malicherné. Můžete nechat projevit své vůdčí schopnosti, kreativitu, flexibilnost, rozhodnost. Návrh programu i s informací o ceně Vám zašleme rádi i jako nezávaznou nabídku. Na programech kurzů s námi spolupracují zkušení lektoři a psycholog, kteří zajistí motivační cíle a zpětnou vazbu včetně dokumentace a podkladů
( DVD, CD-R ). Při všech aktivitách je upřednostňována bezpečnost klientů před maximálním prožitkem, ale i tak Vám můžeme slíbit, že to co prožijete s námi jste dosud nezažili.
K většině aktivit zajišťujeme potřebné vybavení a výzbroj a pojištění.
Programy mohou být doplněny i o aktivity z naší standardní nabídky.
Jako doplňkové programy pro dovolenou, volný čas, školení zajistíme i čistě relaxační aktivity jako třeba: Tenis, výlety, sauna, squash, jízda na koních, golf, opékání selete…..
Po skončení kurzu požádáme formou jednoduchého formuláře o zpětnou vazbu i my Vás.

     Všechny kurzy mají tyto fáze:
  V seznamovací části se poznáte zábavnou formou
(nejmodernějšími sociálními hrami) blíže s naší
společností, instruktory a hlavně mezi sebou.
Za pár desítek minut o sobě budete vědět více než za předchozí měsíce
  V hlavní stěžejní části budete plnit náročné úkoly
v rozličném prostředí. Jistě nastanou vypjaté situace. Vše
bude záležet na Vás a Vaší spolupráci s kolektivem i když má
samozřejmě poslední slovo vždy instruktor.
  Závěrečná část bude jistě obsahovat zhodnocení akce,
předání certifikátů a zpětnou vazbu. Před závěrečnou částí
můžete absolvovat i psychologické testy - zjištění schopností
(IQ), struktury osobnosti, hodnocení manažerských
předpokladů apod. Popřípadě kompletní diagnostiku
osobnosti.
   
  Příklady kurzů - Podrobnou nabídku Vám rádi zašleme na základě poptávky
 
 Cesta do středu země - jeskyně
 
Tento program dá vyniknout v hlavní části především Vaší nápaditosti, obratnosti, ale hlavně sebeovládání a odolnosti vůči stresu. Podniknete náročnou cestu pod zem, kde budete muset navíc plnit složité úkoly. Nejedná se o procházku podzemním tunelem, ale o náročné pátrání v jeskyním bludišti plném šachet a chodeb. V celém programu je dbáno na maximální bezpečnost klientů. Důslednost při plnění pokynů instruktorů je podmínkou!! Program je umístěn do překrásné přírody Česko Saského Švýcarska a může být doplněn i o další aktivity dle velikosti skupiny atd.
 
Náročnost:
Fyzická
-
vysoká
Psychická
-
vysoká
 
 
Specifikace: Teambuilding+diagnostický
 
Podmínky: Tento kurz poskytujeme celoročně. Minimální počet účastníků je 8. Potřebné vybavení je součástí služby. Cenovou nabídku Vám rádi vytvoříme na základě konkrétních požadavků .
 
 
 
 Tajuplný ostrov - jachting na moři, regata, mořský survival
 
Chcete prožít pocity, které zažívali dávní mořeplavci a objevitelé? Chcete strávit noc na pustém ostrově a pokusit se najít poklad? Slaňovat z pevniny do moře či na loď? Skákat z útesů? Přežít s minimální zásobou potravin a minimálním vybavením? Získat základní informace o jachtingu? Jistě dokážete všechny situace, úkoly a nástrahy zvládnout přes to, že se to z počátku může zdát nemožné. Při tomto kurzu nebudete překonávat pouze nástrahy počasí a náročné úkoly, ale budete se muset vyrovnat i s faktem, že jste izolováni od světa pouze s malinkou skupinkou lidí. S touto skupinkou budete muset žít na velmi malém prostoru a společně táhnout za jeden provaz. Tento krátký časový úsek se Vám jistě vryje navždy do paměti a možná upravíte i svůj hodnotový systém. Jistě se přesvědčíte o tom, že člověk může překonat téměř cokoliv má-li vůli a dokáže-li se ovládat. Při tomto programu je nutné dodržovat přesně pokyny instruktorů a naprosto se podřídit nastaveným pravidlům. Náročnost kurzu lze uzpůsobit požadavkům zadavatele. Výstupem může být profil sociálního chování skupiny a psychologický profil jednotlivých osobností. ( třeba..)
 
Náročnost:
Fyzická
-
nízká
Psychická
-
střední až vysoká
 
 
Specifikace: Diagnostický survival, za jistých podmínek relaxační či teambuilding
 
Podmínky: Tento kurz poskytujeme od dubna do října. Minimální počet účastníků 4. Cenovou nabídku Vám rádi vytvoříme na základě konkrétních požadavků .
 
 
 
 Objevování země
 
Tento teambuldingový kurz má v hlavní části plnění náročných cílů především v přírodě, na skalách a ve vzduchu. Zažijete plno nevšedních zážitků a pocitů při plnění úkolů za propracované spolupráce v týmu. Úspěšní budete pouze tehdy, překonáte-li skalní věž, slaníte, zvládnete pohyb po lanových lávkách - což jsou pouze prostředky pro splnění zadaných náročných úkolů. Prioritou zde musí být týmová spolupráce, vhodný výběr adeptů, rychlý a hlavně správný úsudek. Tento kurz může mít i indoor variantu pro případ nepříznivého počasí i když je dle našeho názoru déšť ta nejmenší překážka ze všech možných. Pro tento kurz doporučujeme naši domovskou lokalitu Labských pískovců.
 
Náročnost:
Fyzická
-
nízká
Psychická
-
nízká až střední
 
 
Specifikace: Teambuilding+diagnostický
 
Podmínky: Tento kurz poskytujeme celoročně. Minimální počet účastníků je 8.
Potřebné vybavení je součástí služby. Cenovou nabídku Vám rádi vytvoříme na základě konkrétních požadavků .
 
 
 
 Slavní dobyvatelé
 
Tento kurz je velmi dobrodružným letním či zimním survivalem. Evokuje pocity a prožitky dávných objevitelů. Myslíte že je náročné žít v otevřené přírodě ? Spát venku a to třeba i na sněhu? Využívat minimum nástrojů a vybavení, pohybovat se neslyšně lesem a po skalách a přitom plnit náročné úkoly? Budete čelit nájezdům a přepadům domorodců či cizáckým útočníkům před kterými musíte uhájit to nejcennější - potraviny, vodu a své týmové druhy. Při tomto kurzu si vyzkoušíte svoji psychickou a fyzickou odolnost. Zvednete své sebevědomí, uvědomíte si co je opravdu podstatné a jistě se vrátíte do dětských let. Program může být upraven i tak, aby byl vhodný i pro děti. Tento kurz pořádáme v oblasti Labských pískovců, nebo Česko Saském Švýcarsku, nebo využíváme ADRENALIN PARK našeho obchodního partnera.
 
Náročnost:
Fyzická
-
nízká
Psychická
-
střední
 
 
Specifikace: Teambuilding + diagnostický, za jistých podmínek i relaxační
 
Podmínky: Tento kurz poskytujeme celoročně. Minimální počet účastníků je 8.
Pro tento kurz je nutné mít základní vybavení pro pohyb v přírodě či táboření. Část vybavení je součástí služby. Cenovou nabídku Vám rádi vytvoříme na základě konkrétních požadavků .
 
 
 
 Patnáctiletý kapitán aneb Lipenská fregata
 
Bylo Vaším snem řídit loď pod napnutými plachtami? Ujíždět flotile pirátů? My Vám to umožníme. Můžete zažít námořní bitvu či závod až 10-ti katamaránů se čtyřčlennou posádkou popřípadě plachetnic s naším kapitánem. Váš úspěch záleží na výběru lodi, kapitána, přesném plnění úkolů a pokynů velitele lodi. Tento program je spíše zábavou při které se ukáže spolupráce v týmu, vyniknou vůdčí typy a silné osobnosti. Podstatná jsou i rychlá a hlavně správná rozhodnutí. Tento program může být i jednodenní a lze jej upravit i pro děti. Kurz poskytujeme na Lipenské přehradě. Lze jej uskutečnit i jako součást vícedenního kurzu Tajůplný ostrov v zahraničí na moři.
 
Náročnost:
Fyzická
-
nízká
Psychická
-
nízká
 
 
Specifikace: Teambuilding, diagnostický, relaxační
 
Podmínky: Tento kurz poskytujeme od května do října. Minimální počet účastníků je 8.
Potřebné vybavení je součástí služby. Cenovou nabídku Vám rádi vytvoříme na základě konkrétních požadavků .
 
 
  Lokality
Naše aktivity jsou směrovány převážně do překrásné přírody Labských pískovců a Česko Saského Švýcarska. Naše kontaktní centrum v obci Tisá je 20 minut cesty autem z Ústí nad Labem, Teplic či Děčína a hodinu a půl cesty z Prahy a to převážně po dálnici. Závody na plachetnicích poskytujeme na Lipenské přehradě, nebo Jaderském či Středozemním moři - stejně jako mořský survival či team building, včetně pobytů na opuštěných ostrovech. V případě požadavku Vás vybavíme mapkami a údaji o místních reáliích.
   
  Ubytování
Rádi Vám zprostředkujeme ubytování v hotelu uprostřed překrásné přírody se vším zázemím. Pokud jste méně nároční zajistíme i jiné ubytování, které splní požadavky Vámi navrženého programu či kurzu. Pro individuální, relaxační a jiné pobyty jsme schopni zajistit i ubytování v soukromí či malých penzionech. Cena za ubytování a stravu může být či nemusí součástí cenové nabídky i faktury a kopíruje cenu poskytovatele.
   
    Platby a storno poplatky
Za většinu programů a kurzů fakturujeme po obdržení závazné objednávky zálohu ve výši minimálně 50% z celkové ceny. Po skončení kurzu je neprodleně fakturován doplatek do plné výše ceny. Splatnost je vždy max. 10 dní. V případě nedodržení platebních podmínek si vyhrazujeme právo odstoupení od kontraktu.
Storno poplatky jsou při odstoupení od kontraktu v době více jak 30 dní před akcí 25% z ceny zálohy. Při odstoupení od kontraktu v době 14-30 dní před akcí 50 % ze zálohy. Při odstoupení od akce v době kratší než 14 před počátkem akce je výše storno poplatku 100% ceny zálohy.
Copy right Radim Bzura - všechna práva vyhrazena
team buildingové kurzy
diagnostické kurzy
relaxační programy a pobyty
survival a outdoor kurzy ve skalách, pod zemí, na moři
doplňkové programy pro volný čas, dovolenou, prezentace a školení