Náš tým

  Mgr. David Kovařík

David je zkušený pedagog, sportovec a instruktor řady outdoorových disciplín. Kromě pořádání dlouhé řady školních, oddílových i firemních akcí a kurzů má na svém kontě řadu hodnotných sportovních výkonů, zejména v lezeckých a vysokohorských oborech. Je držitelem řady certifikátů Českého horolezeckého svazu a Ministerstva školství pro řadu disciplín a má rozsáhlé zkušenosti s pobytem i v extrémních podmínkách. David je mj. certifikovaným horským průvodce a instruktorem skalního lezení. Více o Davidovi naleznete zde:

CV David Kovařík


 PaedDr. Oto Louka, CSc.

Ota je řadu let skvělým vysokoškolským pedagogem, sportovcem a učitelem (instruktorem) řady outdoorových disciplín. Je držitel mnoha profesionálních licencí. Ve své pedagogické činnosti se věnuje hlavně problematice pohybových aktivit v přírodě. Zúčastnil se řady mezinárodních expedic do velehor. Zorganizoval velkou řadu náročných kurzů v zimních horách a velehorách. Více o Otovi naleznete zde:

CV Oto Louka


  Bc. Jan Unger

Úspěšně vystudoval Univerzitu J. E. P. v Ústí nad Labem  obor Aktivity v přírodě. Držitel mnoha instruktorských licencí (Instruktor skalního lezení, Instruktor letního sportovně – turistického kurzu, Instruktor školního lyžování…). Spolupořadatel mnoha outdoorových kurzů.


  Bc. Gabriela Košlerová

Úspěšně vystudovala Univerzitu J. E. P. v Ústí nad Labem  obor Aktivity v přírodě. Držitelka mnoha instruktorských licencí (Instruktor skalního lezení, Instruktor letního sportovně – turistického kurzu, Instruktor školního lyžování…).


  Bc. Pavel Čapoun

Úspěšně vystudoval Univerzitu J. E. P. v Ústí nad Labem  obor Tělesná výchova a sport. Držitel mnoha fitness licencí. Spolupořadatel mnoha outdoorových kurzů.


  Ing. Vladimír Fárek, Ph.D.

Vystudovaný geograf Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Sportovní střelec, absolvent kurzů taktické střelby. Specializuje se na topografii a kartografii, tradiční bushcraft, survival, outdoorové vybavení a první pomoc.